BANKET

13. 5. 2018 18:00

autor / auteur:  Laureline Le Bris-Cep

překlad / traduction: Jana Bartůňková

režie, hraje / mise en scène, avec: David Prachař

v češtině s francouzskými titulky / en tchèque avec sous-titres français

Muž, ani úplně mladý, ani úplně starý. Jsme u něj doma. Během tří let, napříč ročními dobami, s ním prožíváme jeho osamělost, jeho bloudění. Monolog přerušovaný vstupy různých žen v jeho životě, vzpomínkami a tajnými představami probírá témata odcizení a depresí, přítomnosti a nepřítomnosti ve vlastním životě, o kterých se ne vždy hovoří nahlas.

Un homme, plus très jeune et pas encore tout à fait vieux. Nous sommes chez lui. Pendant trois années, au rythme des saisons, nous suivons sa solitude, son errance, sa tentative de se raccrocher au présent. Ce monologue, interrompu par des apparitions de jeunes femmes, souvenirs et/ou fantasmes, interroge l’isolement et la question latente de la dépression. Cette figure, entre présence/absence, se présente devant nous, sans complaisance noire en s’assumant et se riant de lui-même.

Rozhovor s / Interview avec Laureline Le Bris-Cep

David Prachař o hře Všichni živí:

 

 

Vstupenky / Billets: 180 Kč / 100 Kč

Vstupenky za 50 Kč pro studenty oborů Divadení věda a Translatologie (francouzština), studenty AMU a držitele karty IF Pass. Slevu lze uplatnit pouze na pokladně Studia ALTA.